Bellator

Były mistrz Bellatora: Khabib dołączy do nas w ciągu dwóch lat

on

Były, dwukrotny mistrz Bellatora w wadze lekkiej, Michael Chandler wierzy, że mistrz UFC Khabib Nurmagomedov w niedalekiej przyszłości dołączy do organizacji Scotta Cokera.

Chandler wierzy, że obaj zmierzą się ze sobą w przyszłości, co więcej uważa, że Khabib zasili Bellatora w ciągu dwóch lat.

Nadal jestem młodym zawodnikiem. Mam 32 lata a czuje się na 22. Nie wyobrażam sobie, że zejdę ze swojego poziomu i nie będę miał przed sobą wielkich szans na dobre walki. Khabib dostał ofertę 2 milionów dolarów od 50 Centa, nie wspominając już, że Bellator ciągle się rozwija.

– powiedział dla MMAJunkie.

Jest realna możliwość, że Khabib zostanie zawodnikiem Bellatora w ciągu od półtorej do 2 lat, w wieku zaledwie 30 lat. Ludzie są ignorantami jeśli myślą, że ktoś nie zmieni rosterów  w niedalekiej przyszłości.

To kolejna sytuacja, kiedy mówi się o dołączeniu Khabiba w przyszłości do federacji Bellator MMA. Myślicie, że w ciągu 2 lat zobaczymy Khabiba w nowym miejscu?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *