News

Chad Mendes o swoim zawieszeniu: To była moja, cholerna wina!

on

UFC Fight Night 133 obędzie się w sobotę 14 lipca w Boise na CenturyLink Arena w stanie Idaho.

Jednym z bohaterów tego wieczoru będzie powracający po zawieszeniu przez USADA Chad Mendes (17-4), który udzielił tuż przed swoim powrotem, krótkiego wywiadu dla MMA Junkie:

Czuję się świetnie i jestem podekscytowany. Odzyskałem ten głód. Czuję się prawie, że odmłodzony. Moje ciało czuje się dobrze – guzy i siniaki.

Prawdopodobnie w ciągu ostatnich czterech lat, wstając rano, moje stopy były po prostu tak posiniaczone i pobite od kopania i stąpania po nich i końcach palców u nóg podczas treningu. To po prostu miłe. Wszystko wraca do normy, jestem gotowy do pracy.

Odniósł się też do swojego zawieszenia:

To była moja cholerna wina. Powinienem był uważać. Nie zamierzałem tam siedzieć i wymyślać jakieś wymówki i próbować się z tego wydostać. Kiedy powiedzieli mi że to dwa lata zawieszenie, w tym czasie byłem szczerze sfrustrowany. Byłem zawstydzony. Po prostu powiedziałem: „Przykro mi. Odpokutuję mój czas. Chcę po prostu odejść od tego wszystkiego”.

Chad przed zawieszeniem zaliczył dwie porażki: pierwszą z Conorem McGregorem drugą z Frankie Edgarem. Ma więc sporo do udowodnienia w walce z Mylesem Jury’m (17-2).

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *