News

Conor McGregor na emeryturze po UFC 229?!

on

Czy Conor McGregor po pojedynku z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 229 mógłby przejść na emeryturę? O takiej ewentualności wypowiedział się Owen Roddy.

Owen jest jednym z tych, którzy przygotowują Irlandczyka do pojedynku z mistrzem. W ostatnim odcinku Eurobash wypowiedział się na temat ewentualnego przejścia Conora na emeryturę po tej walce:

Nie wiem … Nie sądzę. Nie patrzę w przyszłość, żeby zobaczyć, co się stanie. Mentalność Conora wcale się nie zmieniła, więc nie wiem.

Wedle opinii trenera wszystko zależy od tego jakie kolejne walki przyszło by ewentualnie stoczyć Conorowi:

Zawsze mówię, że zależy to od tego, jakie walki są dostępne, jak sądzę, dla Conora. Jak już powiedziałem, jeśli jest kolejna wielka super-walka i Conor czuje, że mu się spodoba, wtedy to zrobi. Jeśli fani tego chcą i takie rzeczy, to myślę, że Conor to weźmie.

Roddy twierdzi co prawda, że żadnych specjalnych rozmów na temat przyszłości zawodnika nie było ale uważa, że takie napewno nastąpią zaraz po walce z Khabibem:

Nigdy nie wiadomo, kto wie? Teraz skupimy się tylko na tym zadaniu. To potencjalnie największa walka w historii. Wejdziemy do środka i zrobimy to, a potem pewnie przejdziemy do następnej największej walki w historii.

Kto mógłby być kolejnym rywalem Conora? Zapewne wiele zależy od tego jak skończy się jego pojedynek z Khabibem.

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *