News

Dana White do GSP: Jeśli wygrasz walkę z kimś z TOP 5, dostaniesz Khabiba!

on

Dana White odniósł się do propozycji GSP, w której ten wyraził chęć walki o pas z Khabibem Nurmagomedovem.

GSP to były najdłużej panujący mistrz UFC w wadze półśredniej i były mistrz wagi średniej, który zdawało się , odszedł na emeryturę gdy ogłosił problemy związane z wagą. Niedawno jednak w programie Ariela Helwaniego stwierdził, że nie przeszedł na emeryturę i interesuje go walka z Khabibem:

Najbardziej podnieca mnie to, kiedy mogę być pierwszą osobą, która coś zrobi. Kiedy czegoś nie da się zrobić, ludzie wątpią we mnie. [Nurmagomedov] jest świetnym mistrzem i, jeśli chodzi o spuściznę, nie mogę wymyślić lepszego zawodnika, który ma lepszą spuściznę niż Khabib.

W wywiadzie udzielonym dla ESPN Dana White odpowiedział na te słowa:

W jaki sposób Georges St-Pierre przeskakuje przez wszystkich gości walczących w tej dywizji, by stawić czoła Khabibowi? Tylko dlatego, że nagle chce wyjść i walczyć z tym facetem – nie robi tego . Jeśli Georges St-Pierre jest poważny, słuchaj, dam ci walkę z jednym z tych gości z pierwszej piątki. Jeśli wygrasz, będziesz w stanie dostać walkę o pas.

Nie wiemy nawet, czy Georges St-Pierre może zarobić 155 funtów. Wiesz o co mi chodzi?

Ali Abdelaziz, manager Khabiba, wyraził się jednak niedawno, że walka pomiędzy jego klientem a GSP mogła by być możliwa ale jako catchweight.

A jak wam podoba się pomysł walki Khabiba z GSP?

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *