News

Dana White o kontrowersjach wokół obecności Grega Hardy’ego na UFC Fight Night 143

on

Na gali UFC Fight Night 143 ( UFC on ESPN+1) zawalczą Rachael Ostovich i Greg Hardy. Wielu osobom obecność Grega na karcie tej gali wydaje się, delikatnie mówiąc, nieodpowiednia.

Przypomnijmy tylko, że Rachael padła ostatnio ofiarą przemocy ze strony męża Arnolda Brendona o czym pisaliśmy tutaj. Arnold został aresztowany i zwolniony za kaucją. Jest oskarżony o napaść drugiego stopnia.

W całej sprawie z obecnością Hardego na gali chodzi o fakt, iż Greg w 2014 roku miał podobne zarzuty jak mąż Rachael.

Wiele osób zarzucało więc prezydentowi UFC, że w tej sytuacji obecność ofiary przemocy jak i napastnika na tej samej gali jest, delikatnie mówiąc, niesmaczna.

Dana White na te zarzuty odpowiedział w rozmowie z dziennikarzami przed UFC 231:

Przez jakiś czas budowaliśmy tę kartę ESPN, a on był jednym z gości, których planowaliśmy założyć na tę rozpiskę. Ale nie to nie było zarezerwowane [w tym samym czasie]. Potem wyszła z karty.

Nie będę więcej rozmawiać o Gregu Hardym. Już to omówiłem. Nie będę grał z Wami wchodził w to pieprzenie. Jest na liście UFC. Kropka, koniec historii.

Słuchać! Chcecie być wrażliwi na punkcie gówna, każdy może być wrażliwy na wszystko. Możesz zrobić problem o wszystkim. Dziwne jest to, że pierdolicie … ale ona nie. Ona nie dba o to. Wiesz, co powiedziała wczoraj w swoim oświadczeniu? „Proszę, przestań mnie o to pytać. Chcę skupić się na szkoleniu. Nie chcę, żeby to było dla mnie problemem. Nie znam tego faceta. Ten facet nie ma ze mną nic wspólnego. Nie mam nic wspólnego z tym gościem. Ten facet nigdy mi nic nie zrobił”.

Gala UFC Fight Night 143 ( UFC on ESPN+1) odbędzie się 19 stycznia na Nowojorskim Brooklynie.

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *