News

Dana White zapowiedział co dalej z Yoelem Romero po wygranej na UFC 221

on

Po wygranej Yoela Romero nad Lukiem Rockholdem na UFC 221, wiele osób zastanawia się co dalej z Kubańczykiem, skoro mimo zwycięstwa nie zdobył tytułu tymczasowego.

Brak zdobycia tytułu jest naturalnie efektem nie zrobienia wagi. Z  tego też względu pojawiają się głosy, czy kolejną walkę Romero stoczy już o prawdziwy tytuł z Robertem Whittakerem, czy może dostanie jeszcze jedną walkę przez title shotem.

Wątpliwości rozwiewa tu dziennikarz ESPN, Brett Okamoto, który zapytał Danę o przyszłość Yoela.

Zapytałem Danę White’a czy są plany zestawienia Yoela Romero z Robertem Whittakerem w kolejnej walce, pomimo tego, że Kubańczyk nie wygrał tytułu tymczasowego.

Odpowiedź: TAK.

Tak więc wszystko jasne. Kolejna walkę w obronie tytułu Robert Whittaker stoczy z Yoelem Romero. Będzie to rewanżowe starcie obu Panów. Poprzednie na UFC 213 wygrał Australijczyk, zdobywając tymczasowy tytuł wagi średniej. Jedyną niewiadomą jest data powrotu mistrza do Octagonu.

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *