News

Dominick Cruz: Chcę kogokolwiek z TOP 5, a potem walkę o pas!

on

Dominick Cruz (22-2) na UFC 207 w 2016 roku przegrał nieoczekiwanie walkę w obronie tytułu wagi koguciej z Codym Garbrandtem (11-1).

Dominik stracił pas i przerwał passę trzynastu zwycięstw z rzędu. Teraz powoli skupia się na powrocie:

Pójdę do lekarza w czwartek. Powinienem mieć jasność, a wtedy będziemy mieć dobry argument, by jak najszybciej wrócić. Chcę powrócić przed końcem roku.

– powiedział dla MMANews.com.

Jeśli chodzi o możliwych przeciwników na pierwszą walkę po powrocie do oktagonu, Cruz byłby zadowolony z każdego zawodnika z kategorii koguciej TOP 5. Jednak dla Dominicka szczególnie interesujący zdaje się być Marlon Moraes (21-5-1).

Teraz chcę wszystkich z TOP 5. Po upływie czasu, który spędziłem poza domem, po prostu chcę wrócić i zmierzyć się z kimś z pierwszej piątki, wygrać, a potem chcę walczyć o pas. To jest coś, co musi się wydarzyć. Jestem w kolejce, właśnie tam. Obaj [potencjalni] posiadacze pasa [Cody Garbrandt i T.J. Dillashaw] rozumieją, że jeśli chcą walki, która sprowadzi wzrok na telewizję … to będzie to walka przeciwko mnie w dywizji 135 funtów.

– powiedział Cruz i dodał:

Myślę, że Moraes też gdzieś jest w mojej głowie. Myślę, że jest kilku facetów … Chodzi o to, kiedy lekarz da mi pozwolenie i kiedy będę gotowy do walki. Spróbuję wrócić przed końcem roku.

Chcieli byście powrotu mistrza w walce z Moraesem?

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *