M-1

Doniesienia: Damir Ismagulov w UFC, zawalczy z Renato Moicano na UFC 231?

on

Wg serwisu VestnikMMA, mistrz M-1 Global w kategorii lekkiej, Damir Ismagulov (16-2-0) związał się kontraktem z UFC. Miałby zadebiutować na gali UFC 231 w starciu z Renato Moicano (13-1-1), który został bez rywala po tym, jak kontuzji doznał Mirsad Bektic (13-1-0).

Ismagulov dzierży mistrzowski pas, który zdobył pokonując Maxima Divnicha na gali M-1 Global 78. Ismagulov znokautował rywala w piątej rundzie pojedynku i zdobył zwakowany pas. W ostatniej walce na gali M-1 Global 94 pokonał poprzez niezdolność do walki Artioma Damkovsky’ego. Mistrz najstarszej federacji w Rosji znajduje się na fali jedenastu kolejnych wiktorii.

Moicano stoczył dla UFC już sześć walk z czego wygrał aż pięć starć. W pokonanym polu zostawił zarówno weteranów takich jak Cub Swanson czy Jeremy Stephens, jak również perspektywicznych zawodników takich jak Zubaira Tukhugov czy Calvin Kattar. Jedyną porażkę w karierze zafundował mu fenomenalny Brian Ortega.

Damir Ismagulov podpisał umowę z #UFC. Debiut odbędzie się już niedługo, ponieważ podjął walkę w krótkim terminie. Rywal to silny wojownik, który pokonał najlepszych wojowników. Zgodnie z naszymi przypuszczeniami jest to Renato Micano ponieważ pozostał bez rywala na # UFC231

Jeśli faktycznie dojdzie do tego starcia, kto będzie faworytem?

About Piotr Górski

Fan ACA (daw. ACB), FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *