News

Doniesienia: Rozmowy w sprawie walki McGregor vs. Mayweather Jr. w MMA rozpoczęte !

on

Conor McGregor i Floyd Mayweather Jr. w MMA? To coraz bardziej możliwe. Obaj Panowie rozpoczęli negocjacje w sprawie rewanżu. za wiele milionów dolarów.

Według eksperta w dziedzinie boksu Garetha A Daviesa toczą się rozmowy o pojedynku w MMA, który może przynieść kosmiczne zyski, które szacuje się nawet na pół miliarda dolarów.

Obaj stoczyli ze sobą pojedynek bokserski w sierpniu ubiegłego roku. Mistrz UFC wagi lekkiej został zatrzymany przez Mayweathera w 10 rundzie. Jednak Irlandczyk może dostać szansę pomszczenia swojej porażki, tym razem w octagonie.

Jime White z talkSPORT rozmawiał z Daviesem, który powiedział:

Z tego co wiem, toczą się liczne rozmowy na temat. Dużo mówi się o Floydzie i o jego potencjalnej walce w MMA z Conorem McGregorem. Conor nie miał żadnych szans w pojedynku bokserskim z Mayweatherem. Ludzie czekają na to, aby zobaczyć jak Floyd zostaje zastopowany przez Irlandczyka i nie wpłynie to na jego bilans walk w boksie. Myślę, że to się wydarzy. Będzie to ponownie walka za 3, 4 lub pięć milionów dolarów.

Nie jest jasne, gdzie i kiedy zdarzy się jakakolwiek walka, ale skoro na Instagramie Floyda są posty dotyczące tego, że pięściarz zamierza wejść do klatki, to może coś takiego mieć miejsce.

Irlandzka gwiazda nie pojawiła się w octagonie, od czasu zwycięstwa nad Eddie’m Alvarezem na UFC 205, gdzie Conor został mistrzem wagi lekkiej.

Źródło: talkSPORT.com

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *