News

Eddie Alvarez o zmianie pracodawcy: ONE Championship była jedyną dużą organizacją, w której nie posiadałem tytułu mistrzowskiego

on

Eddie Alvarez właśnie zmienił pracodawcę. Po wygaśnięciu umowy z UFC Eddie przeniósł się do One Championschip.

Wiele organizacji MMA na świecie ostrzyła sobie żęby na zakontraktowanie Alvareza. Jedną z tych organizacji było też KSW, jednak Eddie postanowił wybrać ONE. O tym jak i dlaczego opowiedział w wywiadzie dla MMAJunkie:

Otrzymaliśmy oferty od prawie wszystkich, o których można myśleć i wszyscy wyrażali zainteresowanie. Jeśli chodzi o duże organizacje, ONE Championship była jedyną dużą organizacją, w której nie posiadałem tytułu mistrzowskiego. Zdobyłem tytuł Bellatora dwa razy podczas mojej kariery. W swojej karierze wygrałem tytuł UFC, a ONE jest jedyną poważną organizacją, której nie mogłem dotknąć tego tytułu.

Dla mnie, dla mojej rodziny, dla moich fanów i dla wszystkich oznaczałoby to, że będę miał szansę na napisanie historii. Prawdopodobnie historia, której nigdy nie można powtórzyć. Aby walczyć o te duże organizacje, potrzeba 20 lat w grze zawodowej, a to prawie tak, jak bilet na loterię, aby wygrać jeden tytuł mistrzowski. Tak więc, aby móc udać się do każdej ważnej organizacji, walczyć z najlepszymi na świecie, walczyć z najlepszymi w tej organizacji, a następnie pokonać ich pojedynczo i zdobyć tytuł mistrza świata, oznacza dla mnie cały świat.

-powiedział The Underground King.

O samej umowie z One:

Wierzę, że oferta od ONE była zbyt dobra, aby odrzucić. UFC zrobiło, co mogło. Biorąc pod uwagę średnie wynagrodzenie zawodnika, uważam, że UFC wykonało świetną robotę. Starali się mnie zatrzymać, ale mają model biznesowy. Płacą pewną kwotę niektórym zawodnikom z różnych powodów. Każdy jest innym przypadkiem. Jest jak jest. Nie ma krzywdy, nie ma faulu.

Ale to jest biznes pierwszy z tymi promocjami, a ONE wyglądał na mnie, wyglądał na moją rodzinę. Rozumieli moje chęci i moje potrzeby, i myślę, że ważne jest, aby w tej chwili zwrócić do łask.

Jak myślicie jak szybko Alavrez zostanie mistrzem ONE?

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *