News

Floyd gotowy dać rewanż McGregorowi po swojej walce z Khabibem!

on

Wychodzi na to, że Floyd Mayweather wziął sobie poważnie do serca ostatnio rzucone w jego stronę wyzwanie do walki, ze strony Khabiba Nurmagomedova.

Amerykanin to żyjąca legenda boksu i zdaniem wielu najbardziej utalentowany zawodnik w historii. W 2017 roku pokonał w ringu Conora McGregora, czym uczynił z siebie dumnego posiadacza rekordu (50-0).

W opinii wielu tamtej pojedynek był ostatnim w karierze wielkiego pięściarza. Tak się jednak składa, że na horyzoncie pojawiła się walka bokserska z niepokonanym mistrzem UFC – Khabibem Nurmagomedovem, który chętnie stanąłby do ringowej batalii z Floydem.

Wcześniej pojawiały się również głosy, że dojdzie do rewanżu Floyda z Conorem na zasadach MMA – tak się jednak nie stało i nie stanie. Amerykanin nie wyklucza jednak, że po pokonaniu Khabiba skusi się na rewanż z Irlandczykiem.

Chciałbym dać mu rewanż. Po walce McGregor wciąż mówił to całe gówno, więc to jeszcze nie koniec. Po mnie i Khabibie zamkniemy się, ja i McGregor znowu zamkniemy się we dwójkę w ringu.

Mayweather nie pozostawił również wątpliwości co do tego, dlaczego wciąż myśli o walkach i czemu z zawodnikami pochodzącymi z innej dyscypliny.

Khabib robi niesamowite liczy. Conor też robi niesamowite liczby. Jestem tu gdzie jestem i skupiam się na gościach, którzy mają za sobą ogromne liczby.

Na walce z Nurmagomedovem, Floyd podobno zarobi blisko 100mln więcej niż za ubiegłoroczną walkę z Irlandczykiem. Tak więc wydaać się może, że walka Mayweather vs. Nurmagomedov niedługo dojdzie do skutku a tuż po niej rewanż z McGregorem. Amerykanin mimo wieku ani myśli przestać robić to w czym jest najlepszy.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *