News

Floyd Mayweather Senior wierzy, że jego syn będzie walczył w UFC

on

Floyd Mayweather Sr. mówi, że cały hype wokół jego syna w MMA to nie tylko rozmowa, ponieważ jest przekonany, że Floyd faktycznie zamierza walczyć w UFC.

Jeśli Floyd Mayweather żartuje tylko z testowania siebie w mieszanych sztukach walki, może zechciałby wtajemniczyć ojca w ten żart.

Pięściarz z rekordem 50-0 przeszedł na emeryturę, lecz przez kilka ostatnich tygodni dokuczał, że może rozważyć wzięcie udziału w walce w UFC po zamieszczeniu filmów pokazujących, jak wchodzi do klatki MMA, a także z drwiąc ze swojego byłego przeciwnika Conora McGregora w mediach społecznościowych.

Nawet prezydent UFC, Dana White, oświadczył, że ​​będzie na pokładzie rewanżu między Mayweatherem i McGregorem, o ile będzie to miało miejsce w Oktagonie.

Teraz Floyd Mayweather Sr. posuwa się tak daleko, że twierdzi, że jego syn poważnie myśli o walce w UFC, czy mu się to podoba, czy nie.

Tak jak to widzę, muszę uwierzyć, że to jest to, dokąd on zmierza. Wydaje mi się, że wygląda na to, że zobaczymy Floyda w mma.

Powiedział niedawno Mayweather Sr. na kanale bokserskim Mayweather.

Nie wiem, dlaczego tego chce, bo od tej pory ma dość pieniędzy i ma dość dobrego życia, do końca swoich dni. Nawet nie wiem, jak to powiedzieć, ponieważ nie ma sposobu, aby to wyrazić.

Oczywiście, Mayweather Senior nie rozumie logiki swojego syna, który oddaje swój majątek na kolejną wypłatę, zwłaszcza gdy oznacza przejście do sportu, w którym nie zna się na tak dobrze, w grę wchodzą takie techniki jak zapasy, kopnięcia czy łokcie i kolana.

Dlatego jego ojciec nigdy by mu nie doradził, by spróbował swoich sił w MMA, bez względu na to, ile pieniędzy może być na linii.

Jako jego trener, nie, jak jego ojciec, mówię nie.

Mayweather Senior powiedział, kiedy zapytał, czy chce zobaczyć swojego syna, biorąc udział w walce MMA.

Chcę, żeby miał wszystkie pieniądze, które ma. Jest ich dużo, ma dość pieniędzy.

O ile może być przeciwny tej idei, Mayweather Senior mówi, że nadal będzie pomagał swojemu synowi przygotować się do walki, ponieważ zawsze będzie go wspierał nawet jeśli się z nim nie zgadza.

Mówiąc to, Mayweather Senior nie widzi, żeby to dobrze skończyło się dla jego syna, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jakie będą szanse na to, że odniesie on duży sukces, jeśli faktycznie przejdzie na MMA.

Wciąż zamierzam zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby utrzymać go tam, gdzie powinien być

Powiedział Mayweather Sr. o walce MMA.

Powiem ci prawdę, myślę, że może wygrać kilka walk, ale myślę, że najlepiej jest zostawić to w spokoju. Możesz zrobić swoje, ale jesteś teraz na czyimś placu zabaw. Po prostu nie możesz tego zrobić. Nie zrozumcie mnie źle, wierzę, że może pokonać niektórych z nich tak samo jak z innych gości w boksie, ale nie jest to tego warte.

Myślicie, że Floyd Mayweather powinnien spróbować swoich sił w octagonie UFC?

Źródło: MMANYTT

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *