News

Fotorelacja: Otwarcie klubu sportowego Workout w Gdańsku

on

3 lutego odbyło się oficjalne otwarcie klubu sportowego Workout w Gdańsku, przy ulicy Łąkowej 35/38.

W tym dniu zobaczyć mogliśmy gości specjalnych, prowadzących seminarium z brazylijskiego jiu jitsu: Zbigniewa „Zybi” Tyszkę oraz Oskara Piechotę.

Prowadzone były również zajęcia K1 i boksu dla dzieci i dorosłych. Wisienką na torcie była zorganizowana przez klub gala na której odbyły się 4 walki, jedna w jiu jitsu oraz 3 w kickboxingu.

W rozmowie z właścicielką klubu Sylwią Stachowicz, dowiecie się nieco więcej o klubie Workout.

Co skłoniło Ciebie i twojego brata do otwarcia klubu sportowego?

Historia Naszego klubu rozpoczęła się 4 lata temu. Założycielem i pomysłodawcą był Ś.P. Marek Gryszpanowicz świetny zawodnik kick-boxingu. Był również głównym trenerem klubu, który wspólnie z moim bratem prowadziliśmy. Zaraził Nas swoją pasją i oddaniem do sportu, dlatego postanowiliśmy kontynuować jego dzieło i stworzyć w Gdańsku prawdziwy klub fighterski dla młodych i starszych ludzi z pasją do trenowania sportów walki.

Co możemy znaleźć w klubie Workout?

Klub oferuje zajęcia z kick-boxingu, boksu oraz brazylijskiego jiu-jitsu. W klubie znajduje się również siłownia. Mamy świetną kadrę trenerską. Wciąż rozwijamy się pod tym kątem i mamy w planach pozyskanie doświadczonych trenerów. Punktem centralnym naszego klubu jest profesjonalny ring, na którym każdy może trenować.

Czy macie w planach organizować takie mini gale i pokazy jak w dniu otwarcia klubu?

Oczywiście w naszych planach jest organizacja mini gal oraz turniejów. Mamy do tego świetne warunki, nasz klub to prawie 500 m2 plus jak wcześniej wspomniałam ring. Grzechem byłoby nie wykorzystać tego co oferuje nam Królewska Fabryka Karabinów w której mieści się nasz klub.

Czy ciężko było znaleźć odpowiednie miejsce nadające się na klub sportowy? Trzeba przyznać, że oldschoolowy klimat 🙂

Wcześniej nasz klub mieścił się przy ul. Toruńskiej, niestety z przyczyn nie zależnych od nas musieliśmy szukać innej lokalizacji, ponieważ właściciel sprzedał ziemię deweloperowi, który postanowił wybudować apartamentowce… A więc poszukując innego miejsca zależało nam na bliskiej lokalizacji oraz znalezieniu miejsca o nietuzinkowym klimacie, który wpasuje się ideę naszej inicjatywy skupionej na promowaniu sportów walki.

Czy możemy liczyć na organizowanie seminariów z Polskimi zawodnikami sztuk walki?

Jak najbardziej. Jesteśmy bardzo otwarci oraz głodni poznawania najnowszych technik i czerpania wiedzy od najlepszych. Dlatego nie poprzestaniemy na tym i nieraz zaprosimy do swojego klubu świetnych zawodników ze świata sportów walki.

Koniecznie zajrzyjcie do klubu Workout, który swoim klimatem i profesjonalizmem przyciąga coraz więcej osób, to świetne miejsce na początek przygody ze sztukami walki!

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *