News

Gina Carano: Nigdy nie przeszłam na emeryturę, bo sama nigdy nie wiem co zrobię

on

Gina Carano, obecnie aktorka a w przeszłości zawodniczka MMA (rekord 7-1) nie pojawiła się w klatce czy ringu od prawie 9-ciu lat. Na pewno wielu fanów sportów walki myślało, że zawodniczka przeszła na emeryturę, jednak nic bardziej mylnego.

Carano ostatnią walkę stoczyła 15 sierpnia 2009 roku przegrywając na gali Strikeforce z obecną mistrzynią UFC , Cris Cyborg. Od tamtego czasu zawodniczka porzuciła MMA i zajęła się karierą aktorską, z powodzeniem ( role w Szybkich i Wściekłych, czy Deadpoolu).

W niedawno udzielonym wywiadzie w Top Turtle MMA Podcast, Carano opowiedziała o tym, że nigdy nie przestała myśleć o MMA.

Nie wydaje mi się, żebym miała dzień, w którym nie jestem na bieżni i nie uderzam ani nie kopie w worek.Walczyłam z Cyborg i nadal pracuję z niektórymi z tych dziewcząt, które pomagały mi w przygotowaniach do tej walki. Wciąż trenuję.

Fakt, że wciąż  myśli o MMA i nadal trenuje, nasuwa pytanie: Czy powrót jest możliwy? Carano nie sądzi, że ​​kiedykolwiek będzie w stanie powiedzieć, że nie .

To pytanie zawsze istniało … Nie mogę bez niego zakończyć treningu. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek ktoś zostawił cię,  jako wojownika. Nigdy się nie wycofałam, bo nigdy nie wiem co zrobię.

Nie mogłabym wrócić i walczyć z nie ustalonymi priorytetami … Nigdy nie wrócę do walki dla pieniędzy, czy też dla uwagi. Naprawdę musiałbym zrobić to dla siebie i sprawdzić, czy tego chcę i czy mam to w sobie, aby ponownie się znaleźć w MMA. To byłby jedyny powód, dla którego chciałbym to zrobić jeszcze raz.

Jak widać szanse na powrót Giny do MMA są, pytanie jak duże i czy kiedykolwiek się to stanie. Kogo widzielibyście jako rywalkę w potencjalnym powrocie Carano, niekoniecznie oczywiście w UFC.

Źródło: flocombat

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *