News

Jon Jones z obietnicą: Nigdy nie widzieliście czegoś takiego, jak to, co nadejdzie

on

Były mistrz UFC w wadze półciężkiej, Jon Jones nadal wysyła światu zapowiedzi związane ze swoim powrotem do octagonu.

Przypomnijmy, że Jon po raz ostatni był widziany w octagonie na UFC 214, kiedy to pokonał Daniela Cormiera i zdobył pas. Jednak kilka dni po tym, Jon wpadł na dopingu i został zawieszony. Po wyroku Komisji Stanu Nevada (brak licencji do marca 2019) Jones czeka jeszcze na ostateczne stanowisko USADA.

Jednak zawodnik od dłuższego czasu nie daje zapomnieć o sobie w mediach społecznościowych, wstawiając w nie różnego rodzaju zapowiedzi swojego powrotu. Nie inaczej jest i teraz.

Każda część podróży ma znaczenie. Triumfy i porażki, one wszystkie pozwalają wspiąć się na to co ma być. Moje stopy są zagłębione i mam jasną motywację do tego co będę robił i dlaczego. Obiecuję wam, nigdy nie zobaczyliście czegoś takiego, jak to co nadejdzie. #sezonpowrotu

Kilka dni temu, trener Jona od stójki zapowiadał, że zawodnik w kolejnych walkach będzie nokautował swoich rywali, co w ostatnich walkach nie udawało mu się zbyt często. Wszystkie ostatnie wypowiedzi i zapowiedzi wskazują, że rzeczywiście już niebawem możemy spodziewać się powrotu Jonesa, jednak ostatnie słowo należy do USADA.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *