KSW

Karol Bedorf przed KSW 44: To już ten czas!

on

Były mistrz Karol Bedorf zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 44, która odbędzie się 9 czerwca w Ergo Arenie.

Bedorf podczas wywiadu dla jednego z dziennikarzy Polsatu Sport powiedział m.in. o tym iż nie może doczekać się walki z „Pudzianem„.

 To już ten czas! Ta walka powinna się odbyć jakiś czas temu, ale Mariusz nie był do tego przygotowany. Z czasem, jak to on mówi, ugotował ten kamień i może wyjść do pojedynku. Ostatnio zerwałem ścięgno Achillesa, ale w tej chwili nie ma śladu po kontuzji. Zarówno on, jak i ja trenujemy bardzo ostro.

Kto ma więcej argumentów w walce Bedorf – Pudzianowski?

 Nie będę stawiał siebie w roli faworyta czy też przegranego. Myślę, że to eliminator do walki o pas wagi ciężkiej.

Bedorf po raz ostatni walczył w grudniu 2016 roku, kiedy przegrał przed czasem z Fernando Rodriguesem Jr, tracąc pas wagi ciężkiej.
Pudzianowski zanotował trzy zwycięstwa z rzędu . Na tą chwilę pas wagi ciężkiej KSW od soboty dzierży Philip de Fries, który pokonał Michała Andryszaka na KSW 43.

About Ania Zielińska

Zajarana sztukami walki odkąd przypadkiem zobaczyłam braci oglądających którąś z początkowych gal KSW. Od tego momentu największa fanka Mameda Khalidova! Uwielbiająca również Karolinę Kowalkiewicz i Grzegorza Szulakowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *