News

Karygodne zachowanie sędziego na gali w Brazylii! „Mogło dojść do śmierci z powodu jego ignorancji i niekompetencji”! – wideo

on

Do karygodnego zachowania doszło na jednej z gal MMA w Brazylii.

Na Daredevil Fight 13 podczas walki widać jak jeden z zawodników zapina duszenie. Po krótkiej chwili widać, że jego przeciwnik wyraźnie traci przytomność. A jednak sędzia po prostu gapi się na to bezmyślnie, czekając nie wiadomo na co. Duszenie trwa dalej i trwa, aż w końcu sędzia przypomina sobie, że powinien nadzorować walkę. Dopiero wtedy zdejmuje ręce z ” kieszeni” i przerywa walkę.

Całą sytuację skomentował jeden z najlepszych sędziów na świecie, John McCarthy.

To jedna z najbardziej obrzydliwych rzeczy, jakie widziałem w MMA. Sędzia nie ma pojęcia, co robi i mogło dojść do śmierci z powodu jego ignorancji i niekompetencji. Właśnie dlatego MMA potrzebuje światowego stowarzyszenia, które mogłoby poradzić sobie z takim skandalicznym zaniedbaniem.

Co sądzicie o tym strasznym zachowaniu sędziego? Raczej już w takiej roli go nie zobaczymy.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *