News

Khabib Nurmagomedov: Conor będzie musiał błagać!

on

Do pojedynku, który wyłoni nowego mistrza wagi lekkiej został już niespełna miesiąc. 7 kwietnia świat wstrzyma oddech, ponieważ naprzeciw siebie staną Khabib Nurmagomedov i Tony Ferguson.

Ten pierwszy udzielił wywiadu dla MMAnytt w którym wypowiedział się między innymi o zaczepkach ze strony Conora McGregora.

Czasami możesz tylko się śmiać – zaczął Dagestańczyk

Miał szansę, żeby mi dać po pysku, ale tego nie zrobił. Mógł to zrobić przed ważeniem na UFC 205. Dlaczego tego nie zrobił? UFC 205, co się stało?

Khabib oznajmił również, że jest przekonany o tym, że Conorowi nie uszła uwadze jego dominacja na Edsonem Barbozą, który uważany jest za jednego z lepszych zawodników w całej dywizji lekkiej.

Conor zawsze umieszcza twetty, żeby ludzie o nim gadali. Wcześniej w ogóle nie mówił o moich walkach, czy moim stylu, ale gdy w ostatniej walce dałem występ roku, zaczął o tym mówić. Wielu ludzi go obserwuje i nie chce, by ludzie o nim zapomnieli. Ale kiedy on ostatnio walczył? Ja nie pamiętam.

Nurmagomedov zaznaczył, że jeśli pokona Tony’ego Fergusona to znajdzie się do bardzo uprzywilejowanej sytuacji i zamierza w pełni z niej skorzystać sprawiając, że Irlandczyk, aby zawalczyć o tytuł zmuszony będzie pochylić kark.

Po tej walce wydarzy się wiele dobrych rzeczy. Nauczę go pokory. To on będzie musiał błagać. Pamiętacie, kiedy zatwittował do mnie coś w stylu ‚błagaj mnie’? Tym razem to on będzie musiał błagać, a ja wezmę ten pas i powiem „Hej, Conor McGregor! Zmienię tę grę”.

Przypomnijmy, że 7 kwietnia na gali UFC 223 stawką pojedynku między Khabibem i Tonym będzie najprawdopodobniej właściwy pas wagi lekkiej który wkrótce straci McGregor.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *