News

Khabib Nurmagomedov grozi odejściem z UFC!

on

Po wydarzeniach na gali UFC 229 Dana White zapowiedział, że ci z zawodników, którzy zaatakowali Conora nie zawalczą już nigdy dla UFC

Sprawa dotyczy Zubairy Tukhugova, przyjaciela Khabiba, który brał udział w całym zamieszaniu. Jak jednak powiedział Nurmagomedov, jeżeli UFC rozwiąże kontrakt z Zubairą on także odejdzie z UFC:

Chciałbym zwrócić się do UFC. Dlaczego nie wyrzuciliście kogokolwiek, gdy jego drużyna zaatakowała autobus i zraniła kilka osób? Mogli zabić tam kogoś, dlaczego nikt nie mówi nic o obrażaniu mojej ojczyzny, religii, narodu, rodziny? Dlaczego musisz karać mój zespół, gdy obie drużyny walczyły. Jeśli mówisz, że ja to zacząłem, to nie zgadzam się, skończyłem to, co zaczął. W każdym razie, ukarz mnie, Zubaira Tukhugov nie ma z tym nic wspólnego. Jeśli myślisz, że będę milczeć, to się mylisz.

Anulowałeś walkę Zubairy i chcesz go zwolnić tylko dlatego, że uderzył Conora. Ale nie zapominaj, że to Conor uderzył mojego brata PIERWSZY, po prostu sprawdź film. Jeśli zdecydujesz się go zwolnić, powinieneś wiedzieć, że mnie też stracisz. Nigdy nie rezygnujemy z naszych braci w Rosji, a ja pójdę do końca dla mojego brata. Jeśli nadal zdecydujesz się go zwolnić, nie zapomnij wysłać mi rozwiązania kontraktu, w przeciwnym razie sam go rozwiążę. I jeszcze jedno, możesz zatrzymać moje pieniądze, które wstrzymujesz. Jesteś dość zajęty, mam nadzieję, że nie utknie to w twoim gardle. Broniliśmy naszego honoru i to jest najważniejsze. Zamierzamy iść do końca.

– zakomunikował Khabib na swoich social mediach.

Jak widać sprawa zrobiła się dość poważna dla UFC. Czy UFC stać na stratę Khabiba?

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *