ACB

Luke Barnatt: Nowa kategoria wagowa, nowa motywacja, nowe wyzwania!

on

Luke Barnatt dodał wpis w mediach społecznościowych, który mówi o tym, że będzie bił się w wadze półciężkiej.

Zdecydowałem się kontynuować moją przygodę w MMA, jako zawodnik wagi półciężkiej, aby chronić moje zdrowie. Chcę uniknąć ekstremalnych cięć wagi. Zmiana kategorii wagowej to długotrwały proces, a ja jestem na początku tego procesu. Postawiłem na wylot do Szwecji, aby trenować z najlepszą możliwą ekipą, jaką mogłem znaleźć. All Stars Gym Sweden ma jednych z najlepszych talentów w tej wadze i jest to dla mnie fascynujące doświadczenie, że mogłem współpracować z tymi ludźmi. Chcę stać się najlepszą wersją samego siebie. Wierzę w siebie i w swoją pracę. Z tego powodu wiem, że nadejdzie mój czas.

Duży szacunek i podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli mi w mojej dotychczasowej podróży. Mam szczęście, że mogę żyć, tak jak tego chcę. Mam ogromny szacunek dla każdego, kto ma jakikolwiek poziom w każdym zawodzie. Przez to, że robimy to co lubimy, wszyscy możemy czuć się naprawdę wolni.

-napisał Barnatt

Źródło: ACB/Facebook

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *