News

Luke Rockhold w mocnych słowach o powrocie Lesnara i Jonesa

on

Brock Lesnar i Jon Jones nie mają obecne możliwości wejścia do octagonu. Brock ma teoretycznie stoczyć pojedynek z DC na początku przyszłego roku. Jon nie ma ustalonego przeciwnika, ale obaj mocno wierzą w swój szybki powrót. Innego zdania jest Luke Rockhold.

Brock by stoczyć pojedynek z DC musi przejść wszystkie etapy testów USADA. Jon w chwili obecnej wciąż tkwi na zawieszeniu i czeka na decyzję komisji.

Luke w rozmowie z MMAJUNKIE odniósł się do sprawy obu zawodników:

Ten sport zaczyna być żartem. Po prostu mam dość oglądania Brocka, oglądania Jona – kiedy przejdziecie się do prawdziwego interesu, ci faceci powinni zostać zawieszeni na długi czas. Ludzie uczą się oszukiwać system. USADA jest własnością UFC.

Lubię walczyć czysto. Zawsze walczyłem czysto i chcę walczyć z czystymi ludźmi. Chcę walczyć uczciwie. Chcę uczciwego pola gry. USADA musi podnieść swoją grę i być tym, kim byli na początku. Na początku wydawało się, że wykonują swoją pracę. Teraz wydaje się, że są własnością. To smutne to widzieć, ale mam nadzieję, że może się to poprawić i możemy wejść na właściwą drogę. Mam dość tego wszystkiego, ale uwielbiam to wszystko jednocześnie.

Rockhold odniósł się także do planów swojej następnej walki. Póki DC jest posiadaczem pasa ( bardzo dobry kolega Luka) Luke gotów jest poczekać z powrotem.

Nic nie jest oficjalne. Lubię to. Podoba mi się dywizja wagi półciężkiej – myślę, że do zrobienia – to po prostu „DC” i komplikacje z nim. Rzuca się i obraca, a ja chcę tylko, żeby coś naprawdę się wzmocniło i rozwiązało. Chcę meczu. Chcę seksownego pojedynku. Chcę wstać i zranić i sprawić, że będzie to miało jakiś sens. Nie chcę walczyć z najlepszym facetem w dywizji po Aleksandrze Gustafssonie, a potem muszę się wycofać, jeśli DC nie będzie walczyć, walczyć z kimś niższym o potencjalny tytuł. Jaki jest pieprz*** cel?

Luke najchętniej stoczył by jeszcze raz pojedynek z Chrisem Weidmanem, którego pokonał na UFC 194 jednak chodzą pogłoski, iż UFC chciało by zobaczyć Lockholda na UFC 230. Czy więc Weidman vs. Rockhold 2 w MSG?

Madison Square Garden jest bardzo atrakcyjna. Podoba mi się ten etap. Zawsze chciałem tam walczyć. . . Oczywiście, że to intrygujące. Madison Square Garden vs. Weidman – nr 2, on numer 3. To dość wyraźna walka. Pojedziesz tam i wykonasz robotę w Madison Square, fajnie, seksownie.

Musisz mi pokazać właściwą umowę. W dzisiejszych czasach nie muszę nic robić. Biznes jest dobry. Robimy biznes wszędzie. Wiele się dzieje. Kiedy pokazujesz mi odpowiednią umowę, wtedy podpiszę odpowiednią umowę.

Uwielbiam walczyć. Nie jestem już blisko w walce, ale to ma sens. Nie zamierzam tracić czasu i tracić pieniędzy na walkę. Uwielbiam to, co robię i wiem, że mam dużo więcej do zaoferowania w tym sporcie, ale ci ludzie muszą wyprostować swoje umowy. Muszą uporządkować swoje priorytety zgodnie z tym, czego chcą i dokąd chcą się udać. Wiem co chcę.

Jak oceniacie słowa i plany Luka?

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *