KSW

Maciej Kawulski: W KSW zdarzały się wypłaty powyżej miliona złotych

on

Maciej Kawulski po raz kolejny odniósł się do plotek w sprawie Artura Szpilki w KSW.

Jednen z włodarzy KSW, Maciej Kawulski wziął udział w programie Duży w Maluchu gdzie odniósł się między innymi do plotek na temat Artura Szpilki w KSW:

Jakby natura sprawą MMA jest konfrontować zawodników różnych dyscyplin. Artur jest świetnym bokserem, pięściarzem i z dużą przyjemnością powitali byśmy go w naszych szeregach ale oczywiście nie zmuszamy nikogo ani do nas, ani do tego, że jesteśmy fajni, ani do tej dyscypliny, ani przede wszystkim do zmiany swoich rodzimych backgraundowych nawyków, bo każdy musi sam podjąć taką decyzję, że na pewno chce.

W wywiadzie zdradził również kwotę najwyższej wypłaty w swojej federacji:

Zawodnicy zarabiają w zależności, na tym poziomie już, powiedział bym main eventowym, zarabiają w zależności od sukcesu jaki wygenerują, czyli są jakby dolepieni do sukcesu finansowego gali, w zależności od tego jak ona się sprzedała tak zarabiają więc mogę powiedzieć tylko tyle, że zdarzały się już wypłaty powyżej miliona złotych.

Na pytanie o to jak zostać tak zarabiającym zawodnikiem MMA Maciej odparł:

Żeby wejść w buty zawodnika MMA, który zarabia dobre pieniądze nie wchodząc do jego szatni w trakcie kiedy jest na ringu, musisz od dziecka zrezygnować z bardzo wielu rzeczy. Nie wiesz co leci w telewizji o godzinie 18:30 i następnego dnia w szkole nie idziesz z kolegami i nie mówisz, nie opowiadasz co się wczoraj stało w serialu, bo ty w tym czasie byłeś na treningu. Na wakacjach nie jeździsz brać śluby kolonijne że swoimi koleżankami z zakładu pracy tylko jedziesz na obóz treningowy, a jak masz 16 lat to już wiesz, że od 4 lat masz grzyba na stopach od maty i wiesz, że twoje stopy i twoja skóra pachną matą, i czujesz się jakbyś był zawsze po treningu bo jesteś gościem, który tam właśnie spędza czas. To jest świat pełen wyrzeczeń, świat pełen pokonywania trudności i to jest świat, w którym naprawdę nieliczni są w stanie w ogóle zarabiać pieniądze z tego sportu, jeszcze mniejsza grupa przyzwoite pieniądze a być może 1-2 osoby takie o których ci dzisiaj mówię.

Pełny wywiad poniżej:

About Maciek Kacperski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *