KSW

Mateusz Gamrot zdobywa 2 miejsce na ADCC FLORIDA !

on

Mateusz Gamrot nie próżnuje przed KSW 42. Wczoraj wystartował w ADCC FLORIDA i po 4 ciężkich walkach, wywalczył 2 miejsce.

Mateusz do najbliższej walki przygotowywał się w ATT i to właśnie ten klub obecnie reprezentuje. W Łodzi zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim, i będzie bronił pasa mistrzowskiego w wadze lekkiej.

View this post on Instagram

W ramach przygotowań do gali KSW 42 – wczoraj miałem jeden z ostatnich testów w parterze 👊🔥🤙 ADCC FLORIDA kat. 77 kg – w finale nie wiele zabrakło żeby wygrać! Generalnie 4 ciężkie walki! 👊😊 P.S jestem chyba uzależniony od rywalizacji 😎😂 Widzimy się za 3 tyg w Łodzi! 👊🔥🔥🔥 🇺🇸As a part of the preparations for the KSW 42 event I had one of the last tests of my ground game yesterday 👊🔥🤙 ADCC FLORIDA – I was really close to win the 🥇 but still I fought 4 hard fights and it will pay off! 👊😊 PS. I am probably addicted to competition 😂 We see each other in three weeks in Łódź! 👊🔥🔥 #ksw42 #kswchamp #andstill #niktnigdy #adcc #florida #77kg #ekspert

A post shared by Mateusz Gamrot (@mateusz_gamrot) on

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, zwłaszcza na KSW 42, które za 3 tygodnie odbędzie się w Łodzi.

Źródło: INSTAGRAM

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *