KSW

Michał Materla o zakończeniu kariery Mameda: Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec

on

Mamed Khalidov po drugiej porażce z Tomaszem Narkunem na KSW 46 ogłosił przejście na sportową emeryturę.

Michał Materla, dobry przyjaciel Mameda i także były rywal zabrał głos na temat jego odejścia z MMA. Na swoim Instagramie w związku z oświadczeniem Mameda napisał:

View this post on Instagram

@mamed_khalidov wiele wspólnych doświadczeń , śmiechu , rywalizacji i rozmów . Dzisiaj jesteśmy bardziej doświadczeni i mądrzejsi dzięki tym chwilom . Pewnie niektóre rzeczy zrobilibyśmy inaczej . Ale na tym polega życie wojownika , żeby stawiać czoła wszystkiemu co przyniesie nam dzień w sporcie jak i w życiu . Od ponad dekady nie przestajesz zadziwiać fanów MMA mimo że polski „kibic” jest bardzo wymagający a widzi tylko wierzchołek góry i czasami zbyt szybko i pochopnie potrafi ocenić i wydać „wyrok” . Jesteś od początku najlepszym ambasadorem sportu i zbudowałeś solidny fundament dla przyszłych „gwiazd” . Zrobiłeś wiele dla tego sportu i nie musisz już „nic” ale mimo wszystko mam nadzieje że to jeszcze nie koniec …… MK

A post shared by Michał Materla (@michal_materla) on

Oświadczenie Khalidova po walce z Tomaszem to wielki szok chyba dla każdego. Jednak wielu zaczyna uważać, że Mamed może powrócić jeszcze przynajmniej na jedną walkę.

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *