News

Nick Newell: Udowodnię, że należę do elity MMA!

on

Jednoręki Nick Newell postanowił skomentować ostatnią wypowiedź Dany White’a na temat ponownej szansy na angaż ewenementu wśród zawodników MMA do UFC.

Przypomnijmy, że White w ostatnie wypowiedzi stwierdził, że raczej nie zobaczymy Newella w UFC. Całą sprawę postanowił na swoim twitterze skomentować Newell.

Wielu ludzi przegrało w TUFie (The Ultimate Fighter) i wróciło w wielkim stylu. Dillashaw, Pettis, Shogun, Lesnar i Condit przegrali swoje debiuty w UFC i na koniec wygrywali tytuły. Na tym świecie jest dużo więcej dzikich gówien, niż jednoręki człowiek walczący w elicie w MMA. Udowodnię, że do niej należę.

Nick odpowiedział także na tweet jednego z użytkowników, na temat potencjalnej walki na gali Bellator 207.

Wyprzedałbym to miejsce w łatwy sposób (arenę Mohegan Sun). Na WSOF (dawne World Series of Fighting, obecnie Professional Fighter League) w Foxwoods sprzedałem 25 tysięcy biletów bez problemu. Mógłbym spokojnie sprzedać 30 tysięcy w Mohegan.

Czy myślicie, że zobaczymy Newella w UFC lub Bellatorze?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *