News

Oddala się wizja powrotu Paige VanZant do Octagonu. Amerykanka z kolejną operacją!

on

Po UFC Fight Night 124 Paige VanZant (7-4) musiała przejść operację ramienia. Nie wszystko jednak poszło tak jak planowano.

Paige przegrała tamtego wieczoru z Jessicą Rose Clark (9-4; 1N/C) przez jednogłośną decyzję sędziów. Dodatkowo Paige w walce uszkodziła bark, który wymagał operacji. Dla Paige była to druga porażka z rzędu.

Paige na swoim Instagramie wydała właśnie oświadczenie, że jej powrót do Octagonu nie nastąpi tak szybko jak był planowany:

View this post on Instagram

❗️Arm Update❗️ I unfortunately and sadly have to inform all of my fans who have been standing by my side that my arm surgery has failed. For whatever reason my bone still is totally broken in my arm and shows no sign of healing or progression. All that we can guess is that I went back to training too quickly and didn’t give my arm the proper time to heal without any motion. This is the downfall of athletes, pushing through pain when they should not. I will be going in for another more serious surgery next month where they will take bone fragments from my hip to fill the break and put another bigger plate in. I will take the time off to heal this go around. I will be back to the UFC and I will fight many more fights in the future. Send some prayers up for me for recovery. Thank you.

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

❗Aktualizacja stanu ramienia❗ Niestety muszę poinformować wszystkich moich fanów, którzy stoją u mego boku, że moja operacja ramienia zawiodła. Z jakiegoś powodu moja kość wciąż jest całkowicie złamana w moim ramieniu i nie wykazuje oznak uzdrowienia ani postępu. Wszystko, co możemy zgadnąć, to to, że zbyt szybko wróciłam do treningu i nie dałam mojemu ramieniu odpowiedniego czasu na wyleczenie bez żadnego ruchu. To jest upadek sportowców, przepychających się przez ból, kiedy nie powinni. W przyszłym miesiącu wybiorę się na kolejną poważniejszą operację, w której wezmą fragmenty kości z mojego biodra, aby wypełnić przerwę i włożą kolejną większą płytkę. Wezmę czas, żeby się uleczyć. Wrócę do UFC i będę walczyła wiele więcej razy w przyszłości. Przesyłajcie mi kilka modlitw o uzdrowienie. Dziękuję Wam.

Życzymy Paige szybkiego powrotu do zdrowia.

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *