Bellator

Patricio Freire vs. Emmanuel Sanchez na Bellator MMA w Izraelu

on

Bellator MMA powraca do Izraela. 15 Listopada w Tel Avivie w walce wieczoru spotkają się mistrz kategorii piórkowej Patricio Freire (27-4) z Emmanuelem Sanchezem (17-3).

Broniący pasa „Pitbull” po zdobyciu pasa na Bellator 178, w czwartym pojedynku z Danielem Strausem (24-8; 1N/C), pokonał na Bellator 203, po raz drugi w karierze, Daniela Weichelem (39-10).

Pretendent do pasa Emmanuel Sanchez jest na fali czterech zwycięstw z rzędu. Od czasu porażki z Danielem Weichelem pokonał Georgiego Karakhayana, Marcosa Galvao, Daniela Strausa i Sama Sicilie, kończąc ostatnie dwa pojedynki przed czasem przez poddanie.

Poza wyżej wymienionymi na karcie znalazło się rewanżowe starcie pomiędzy Rayanem Courture (11-6) a Haimem Gozalim (8-5). W pierwszym starciu na Bellator 180 górą był Rayan.

W karcie znalazło się także starcie pomiędzy Philem Davisem (29-4; 1N/C) a Vadimem Nemkovem (9-2).

Phil po porażce z Ryanem Baderem zaliczył dwie kolejne wygrane. Najpierw pokonał Leo Leite a następnie Lintona Vassela.

Vadim jest na fali czterech zwycięstw. Po wygranych na EFN 50 i RIZIN 3 dostał szansę w Bellatorze, którą wykorzystał pokonując w debiucie Philipe Linsa na Bellator 182. W kolejnym pojedynku pokonał Liama McGeary’ego na Bellator 194.

Na karcie znalazł się również jedynek pań. Na przeciw siebie staną Cindy Dandois (12-3) i Olga Rubin (4-0). Cindy jest na fali czterech zwycięstw i będzie napewno mocnym wyzwanjem dla niepokonanej lecz początkującej Olgi.

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *