KSW

Paweł Derlacz na temat Mameda Khalidova: Chce się bić, jakby to była jego pierwsza walka!

on

Paweł Derlacz, jeden z głównych szkoleniowców w klubie Berkut Arrachion Olsztyn wypowiedział się na temat zbliżającej się walki Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem.

To nie jest ten sam Tomek Narkun co walczył z naszym ‚Cebulą’ (Karol Celiński). To nie jest ten sam Tomek Narkun co na ostatniej walce poddał Marcina Wójcika. Dla nas to jest nowy Tomek Narkun, ale mamy go rozpracowanego. Wiemy, na czym się koncentrować, także myślę, że to będzie dobra walka.

Mamy przygotowanych kilka możliwości i zobaczymy jak to się poukłada. Mamy przepracowane elementy w każdej płaszczyźnie, no i więcej już nie będę mówił, bo to nie o to chodzi. Plan jest na takiego dużego faceta, trzeba go zbić po prostu, trzeba go poddać. Zobaczymy 3 marca, Mamed jest w dobrej formie i wszystko jest w porządku. To on chciał tej walki, on chce trenować, jemu się chce. Najważniejsze, że przychodzi na sale i zachowuje się jak młody, 16-letni chłopak i on chce się bić, jakby to była jego pierwsza walka.

źródło: FightSportPL

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *