FEN

Paweł „Trybson” Trybała vs. Tymoteusz Świątek na gali FEN 20!

on

Paweł Trybała zmierzy się z Tymoteuszem Świątkiem podczas gali FEN 20 ‚Next Level’.

Organizacja poinformowała o przeciwniku dla Trybsona na facebooku. Jubileuszowa gala odbędzie się 10 marca na Warszawskim Torwarze.

Tymoteusz ‚Omen’ Świątek jest zawodnikiem MMA wagi koguciej. Z organizacją FEN związany jest od 2014r. Wcześniej walczył na galach: PLMMA, Cage i MMA Attack. Znany jest ze swoich krwawych pojedynków i ogromnego serca do walki. Ostatni raz widzieliśmy go w klatce 1 grudnia 2017r., również w Warszawie. Uległ wtedy Marianowi Ziółkowskiemu w pierwszej rundzie. Po bardzo mocnym latającym kolanie doznał rozcięcia, co spowodowało przerwanie walki przez sędziego. Był to pojedynek o pas mistrzowski federacji PLMMA w wadze lekkiej.

Na tej samej gali walczył również najbliższy przeciwnik Tymka. Trybson został zdyskwalifikowany po kopnięciu w głowę Mateusza Śniadałę w parterze. Była to jego szósta walka w zawodowym MMA.

Walka odbędzie się w umownym limicie 80 kg.

 

źródło: FEN

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *