KSW

Phil De Fries o walce z Karolem Bedorfem: Walki są w większości podyktowane przez zapasy i uważam, że moje są lepsze

on

Phil De Fries (25-6; 1N/C) zmierzy się w obronie pasa mistrzowskiego KSW kategorii ciężkiej z Karolem Bedorfem (15-3) na KSW 45 w Londynie.

Po pokonaniu Michała Andryszaka (20-7; 1N/C) na KSW 43, Phil stanie do swojej pierwszej obrony mistrzowskiego pasa. O tym i nie tylko o tym opowiedział w krótkim wywiadzie dla whoatv.com:

KSW jest naprawdę najlepsza, włożyli dużo pieniędzy w produkcję i promocję, a właściciele traktują cię z szacunkiem i zawsze mają dla ciebie czas.

Odpowiedział zapytany o KSW i promocję Londyńskiej gali.

O zbliżającej się walce z Karolem Bedorfem powiedział:

Wszystko może się zdarzyć, ale walki są w większości podyktowane przez zapasy i uważam, że moje są lepsze. Karol też jest zręcznym Jitsem, więc będę musiał zachować ostrożność, kiedy go złapię.

Zapytany o walkę z Michałem Andryszakiem i wagę tej wygranej odparł:

To było najlepsze osiągnięcie w mojej karierze, a wygrana była przeciwna wobec faktu, że pokonałem najlepszego zawodnika, który swego czasu był 25 na świecie.

Phil ma ma również swój tym na zwycięzcę turnieju wagi średniej KSW:

Myślę, że Askam, już pokonał Materlę i zawsze lubię wspierać chłopaków z domu, jest też miłym facetem. Muszę poobserwować Janikowskiego, on ma prawdziwy potencjał i jest fantastycznym surowym sportowcem ale za wcześnie, by o nim opowiedzieć coś więcej.

A wy jak myślicie? Phil obroni pas w starciu z Karolem?

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *