KSW

Popek: Nie przegrałem z Oświecińskim, ja przegrałem sam ze sobą

on

Popek rozpoczął mocno obóz przygotowawczy do KSW 45 jednak jak sam mówi wciąż nie może pogodzić się z porażką, której doznał w pojedynku z Tomaszem Oświecińskim.

Paweł udzielił krótkiego wywiadu dla FightsportPL, w którym odniósł się do swojej ostatniej walki oraz przygotowań do następnego pojedynku:

Cały czas czas mnie goni ale podwoiłem intensywność treningów, robię 10-11 treningów tygodniowo (…) Ja muszę mieć wydolność lepszą bo będzie kaplica.

O łączeniu treningów z trasą koncertową powiedział:

Troszkę mam teraz tych koncertów. No właśnie teraz się kąpię, przebieram i jadę do Mielna 500km grać koncert. Rano wstaje, tam na miejscu robię dwa treningi siłowe.

O swoim powrocie do klatki powiedział tak:

Ja jestem typem, że ja nie celuje w pas mistrzowski, lubię się bić. Mam fanów, którzy są ze mną od zera, od takiego małego. Wybaczą mi niektóre rzeczy. No to jest życie. Nawet można przegrać z aktorem, pomimo tego, że miałem 6 wał przed tym. Po prostu straszny cios ale niestety czasem tak jest po prostu. Czasem się przegra kur** z byle kim, z jakimś debiutantem i serce bardzo boli. Walka, której nie powinienem przegrać. Ciągle to powtarzam ale zobaczymy jak będzie tym razem. Dam z siebie wszystko. Naprawdę ciężko zapier**lam i muszą być tego efekty.

Odnióśł się tym samym Popek do swojej przegranej walki z Tomkiem a zapytany czy wciąż ją przeżywa odparł:

Do tej pory ją przeżywam (…), do tej pory śni mi się to po nocach. To jest największa moja przegrana ze samym sobą, bo ja nie przegrałem z Oświecińskim, będę to powtarzał cały czas, ja przegrałem sam ze sobą na początku 2 rundy. Katastrofa.

Paweł bardzo chciałby zawalczyć jeszcze raz z Tomkiem, jednak zdaje sobię sprawę, że jest to mało prawdopodobne. Nie wykluczył jednak pojedynku z Erko Junem, który Tomka pokonał na KSW 44:

Oczywiście. Wtedy bym sobie udowodnił, jeżeli bym wygrał z Yoko Ono, to znaczy, że to naprawdę była moja pomyłka porażka z Oświecińskim.

Póki co Paweł nie poznał jeszcze rywala na KSW 45 ale ma nadzieję, że nazwisko rywala pozna niedługo. A wy kogo widzieli byście w starciu z Popkiem i jak wam się widzi ewentualną walka z Erko?

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *