News

Robert Whittaker wraca do gry!

on

Robert Whittaker miał stanąć do walki na UFC 221 przeciwko Luke’owi Rockholdowi. Miała to być jego pierwsza obrona pasa mistrzowskiego.

Do walki jednak nie doszło z powodów zdrowotnych Australijczyka. Zawodnik doznał zakażenia przez zatrucie gronkowcem, do którego wdarła się infekcja. Stan Roberta był na tyle poważny, że na kilka miesięcy miał zostać wyłączony z treningu. Wszystko jednak wraca do normy, a sam Whittaker w mediach społecznościowych zamieścił post, który potwierdza jego powrót na salę treningową.

View this post on Instagram

Pumped to get back to work #willbebackstrongerthanever

A post shared by Robert Whittaker (@robwhittakermma) on

Nastawiony, aby wrócić do gry. Wrócę silniejszy, niż kiedykolwiek.

Ostatni raz Australijczyk zmierzył się z Yoel’em Romero na UFC 213. Po 5-rundowym boju zwyciężył jednogłośnie na punkty, zostając tymczasowym mistrzem wagi średniej. Po zwakowaniu pasa przez GSP, Robert został prawowitym mistrzem.

Nie znamy dokładnej daty powrotu, ani kolejnego rywala ale prawdopodobnie będzie to wygrany z walki Luke Rockhold vs Yoel Romero.

 

 

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *