News

Rose Namajunas wskazuje datę swojego powrotu oraz to, z kim chciałaby zawalczyć

on

Rose Namajunas ostatni raz do klatki weszła w kwietniu, gdy na gali UFC 223 pokonała Joannę Jędrzejczyk. Mimo zwycięstwa od tamtego czasu raczej unikała kontaktów z mediami.

To wywołało różne spekulacje na temat mistrzyni wagi słomkowej. Wygląda jednak na to, że sama Namajunas powoli wraca do sił, co potwierdziła w jednej z ostatnich wypowiedzi.

Wracam do sił i pracuję nad swoim ciałem. Chcę też poukładać trochę rzeczy w swoim życiu. Myślę, że wkrótce rozpoczniemy dyskusję odnośnie kolejnej przeciwniczki. Według mnie najbardziej sensowna byłaby teraz walka z Jessicą Andrade. Czekam na szansę konfrontacji z nią, ale tylko wtedy, gdy będę w pełni gotowa.

– powiedziała Namajunas w rozmowie z dziennikarzami, na zapleczu gali UFC Fight Night w Denver.

Andrade lekko namieszała, Joanna wróciła na zwycięską ścieżkę. Coraz większą uwagę skupia na sobie także Tatiana Suarez. Zrobiło się interesująco w dywizji, ale ja skupiam się na sobie.

– dodała.

Andrade wygrała trzy walki z rzędu. W ostatnich pojedynkach pokonała Karolinę Kowalkiewicz, Tecię Torres i Claudię Gadelhę. Wygląda na to, że rzeczywiście w tej chwili ma największe prawo do miana pretendentki. Chcielibyście zobaczyć starcie Rose z Jessicą?

źródło: BJPenn.com

About Kamil Gieroba

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *