News

Stephen Thompson dalej chętny na rewanż z Tillem

on

Stephen Thompson przegrał pojedynek z Darrenem Tillem na UFC Fight Night 130. Porażka wciąż tkwi mocno w świadomości Stephena.

Stephen w wywiadzie udzielonym w programie Ariela Helwaniego wypowiedział się ta temat walki Tilla z Tyronem i swojej ewentualnej walki o pas:

Jeśli to się stanie [Till zdobędzie pas], mam nadzieję, że to zbliży mnie do walki. To byłaby właściwa droga, ale jak wiesz, to bardzo trudne do przewidzenia. Ale ja skłaniam się w tę stronę, igła pochyla się w stronę Tilla.

Jeśli on idzie tam i robi to, co wiem, że może i jeśli jest mądry, może wygrać. I to by mnie idealnie zorganizowało, jak sądzę, na kolejny rewanż, Oczywiście, że masz facetów nade mną. Colby Covington może dostać walkę o pas a Usman awansuje w rankingu. Masz tych ludzi, ale czuję, że wygrałem ostatnią walkę z Tillem i myślę, że wielu fanów się ze mną zgadza. Jeśli on wygra, bardzo chciałbym mieć ten rewanż.

Gdyby jednak pojedynek o pas wygrał obecny mistrz Stephen obstawia iż to nie on dostanie szansę walki o pas a jego kolejnym przeciwnikiem mógłby być Robbie Lawler:

Szczerze mówiąc, bardzo chciałbym walczyć z Robbiem. Od dawna chcę walczyć z tym gościem, jestem jego wielkim fanem, nawet kiedy był w Strikeforce, gdzie właśnie nokautował kolesi. On jest jak maszynka do mielenia, człowieku, nie obchodzi go to, a on po prostu wychodzi, by walczyć. Dlatego jestem fanem i chciałem z nim walczyć od dawna.

Do którego z pojedynków będzie Stephenowi bliżej okaże się już po UFC 228.

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *