News

Świadek oskarżający Materlę: Jak ja go ku*wa nawet nie znam! – audio

on

Jeden ze świadków sprawy (Ramzes), którego zeznania zaszkodziły Michałowi Materli, przyznał się do składania fałszywych zeznań.

„Ramzes” podczas spotkania z innym gangsterem „Westernem”, ujawnił, że składał fałszywe zeznania na temat zawodnika KSW, co więcej twierdząc, że wcale go nie zna.

Dzięki Gazecie Wyborczej ujawniono nagranie, dzięki któremu można usłyszeć rozmowę dwóch kryminalistów.

Ramzes:

Kto dał Materlę, powiedz mi. Jak ja go ku*wa nawet nie znam. 

Western:

No Ty.

Ramzes:

 Ja go nawet na oczy nie widziałem, Materli. I za co siedział Materla?

Całą sprawę skomentował także na swoim facebooku Michał.

Poznańscy dziennikarze opublikowali rozmowę w której tzw. mały świadek koronny „w mojej sprawie” przyznaje się do tego, że nigdy nie widział mnie na oczy i mnie nie zna. Wszystko co zeznał prokuraturze na mój temat to stek bzdur. Zainteresowanych odsyłam do artykułu i wysłuchania rozmowy, która trafiła jako dowód w sprawie, sami wyciągnijcie wnioski. Na pewno te informacje nie są tak widowiskowe i sensacyjne jak akcja zatrzymania mnie w moim domu, co podłapały wszystkie serwisy internetowe (również branżowe)😉. Mam jednak nadzieje, że Ci na których mi zależy zagłębią się w temat.

Cała rozmowa do odsłuchania dzięki Gazecie Wyborczej TUTAJ.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *