News

T.J. Dillashaw wyklucza możliwość walki z Dominickiem Cruzem!

on

Po tym, jak TJ Dillashaw obronił swój tytuł w walce rewanżowej z Codym Garbrandtem pojawiło się kilku kandydatów, którzy są gotowi na pojedynek o pas kategorii piórkowej.

Jedynym z kandydatów został były mistrz tej kategorii wagowej – Dominick Cruz. Problem w tym, że Cruz nie walczy od 2016 roku, kiedy to stracił swój pas na rzecz Garbrandta. Właśnie brak aktywności Cruza w ostatnich latach najbardziej przeszkadza panującemu obecnie mistrzowi.

Jedyną rzecz, jaką mam przeciwko Cruzowi, jest to, że czuje się on uprawniony do tego rewanżu, on czuję się uprawniony do walki o tytuł.

– powiedział TJ na łamach programu „Below the Belt”

Po chwili mistrz zwrócił się bezpośrednio do Cruza.

Nie byłeś aktywny. Jeśli jesteś aktywny, na pewno zasługujesz na walkę o tytuł. Ty wolałeś przez dwa lata zostać odsunięty na boczny to, broniąc się, że jesteś „ranny”, a potem nagle, kiedy szukam pretendenta to mówisz „jestem gotowy”.

Inni kandydaci na walkę z Dillashawem to m.in. Henry Cejudo, Raphael Assuncao oraz Marlon Moraes. W przeszłości TJ uległ właśnie wówczas panującemu na tronie piórkowej Dominickowi Cruzowi, jednak widocznie wzięcie rewanżu nie leży w interesach obecnego mistrza.

Tutaj bonusowa rozmowa z TJ.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *