News

TJ Dillashaw o walce z Codym Garbrandtem: Zrobiłem to dokładnie tak, jak powiedziałem, że zamierzam

on

TJ Dillashaw pokonał po raz drugi Cody’ego Garbrandta na UFC 227.

TJ Dillashaw w wywiadzie udzielonym dla BJ Penn Radio powiedział:

Z całym dramatem, jaki się dział przez ostatnie dwa lata, wszystkie oskarżenia, z którymi musiałem sobie poradzić z tym całym dramatem, mam na myśli, oczywiście, to był ogromny ciężar z moich ramion po drugiej walce gdy została zakończona. Zrobiłem to dokładnie tak, jak powiedziałem, że zamierzam, wiesz? Widziałem sposobność. Wiedziałem o wiele lepiej od mojego wojownika. Powiedziałem wszystkim, że zakończę w pierwszej rundzie. Zmieniłem to, kim byłem i walczyłem z nim zupełnie inaczej.

TJ w drugiej walce z Codym od razu przystąpił do ataku, co dało wymierny rezultat w postaci zakończenia walki jeszcze w pierwszej rundzie. W pierwszym pojedynku bowiem TJ dał się na początku w pierwszej rundzie zepchnąć bardziej do defensywy:

Zdobycie nokautu w pierwszej rundzie, tak jak to określiłem, było wspaniałe. Tak, tak, to wszystko, co wiedzieliśmy. Wiedzieliśmy, że wchodząc w to, jest świetnym sportowcem. Jest szybki, uderza mocno. Jest naprawdę dobrym sportowcem, a on odszedł od tego, wiesz? Goście pozwolili mu uciec będąc świetnym sportowcem. Ale kiedy się tam dostaniesz, a będziesz walczył IQ, znasz te dziury i możesz je wykorzystać. To wtedy walka jest inna, wiesz?

Kolejnym rywalem TJ’a chciał zostać Dominick Cruz, jednak TJ bardziej skupia się teraz na doprowadzeniu do walki o pas kategorii muszej z Henrym Cejudo.

About Olgierd Gutkowski

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *