News

TJ Dillashaw tłumaczy dlaczego nie chce rewanżu z Cody’m Garbrandtem na UFC 222

on

TJ Dillashaw wyjaśnia dlaczego nie zaakceptował walki rewanżowej z Cody’m Garbrandtem na UFC 222.

Ariel Helwani ogłosił, że UFC bierze pod uwagę dwie walki na zastępstwo głównej walki wieczoru UFC 222. W pierwszej Brian Ortega miał zastąpić kontuzjowanego Maxa Holloway’a i zmierzyć się z Edgarem. W drugiej miało dojść do wielkiego rewanżu między obecnym mistrzem TJ Dillashaw, a Cody’m Garbrandtem.

Chris Taylor z bjpenn.com dowiedział się z bliskich źródeł zawodników, że umowa jest daleka od podpisania.

Cody robił wszystko, aby przekonać mistrza do rewanżu z nim, ale TJ odmówił. Dillashaw ma swój cel, którym jest walka z Demetriousem Johnsonem.

Wasz wojownik potrzebował stołka po pierwszej rundzie. Wiece co to jest? Oświetlenie nie uderza dwa razy, weź tą walkę suko ! Ja zaakceptowałem piłki na Twoim boisku – napisał na Twitterze Garbrandt.

Obecny mistrz wagi koguciej rozmawiał z Brettem Okamoto z ESPN

Musiałem pokonać dwóch, żeby dostać walkę o tytuł. Zdobyłem go, a wy chcecie żebym go bronił z 4-tygodniowym wyprzedzeniem? Nie trenuję, mój cały obóz jest w Kalifornii, a ja jestem w Denver. Mam to zrobić tylko dlatego, by zmierzyć się z gościem, który nie zasługuje na rewanż? Pokonał mnie Dominick Cruz i wtedy straciłem pas. UFC powiedziało mi wtedy, że myśleli, że wygrałem tą walkę. Aby odzyskać pas musiałem czekać dwa lata. Musiałem poczekać w zeszłym roku, bo Cody miał uraz kręgosłupa. Powiedziałem już UFC, że nie chcę tej walki. Strzelam w lipcowy pojedynek z DJ – powiedział Dillashaw.

źródło: ESPN

 

 

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *