News

Tony Ferguson zapowiada powrót na UFC 229!

on

Czyżbyśmy już niedługo zobaczyli Tony’ego Fergusona w akcji?

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej nie walczył od gali UFC 216 w październiku zeszłego roku, kiedy to pokonał Kevina Lee zgarniając wcześniej wspomniany tytuł. Tony miał zmierzyć się z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 223 o główny pas 155 funtów, jednak kilka dni przed galą doznał zerwania więzadeł w kolanie. Po zabiegu i żmudnej rehabilitacji od kilku tygodni Ferguson zapowiada swój powrót. Wcześniej jednak nie podawał konkretnej daty…aż do teraz!

„Nie jestem dziwny, jestem edycją limitowaną” moja współpraca z Toops. Teraz czego wszyscy potrzebujemy to gumy balonowej by pójść skopać tyłki. Ja jestem daniem na UFC 229, które czeka na przeciwnika, prawdopodobnie wyzwę pterodaktyla po tym, jak dowiem się z kim stoczy kolejną walkę. Zawdzięczam mu jedno.

Jak widać Tony ma zamiar walczyć na tej samej gali, na której zmierzą się Conor McGregor i Khabib Nurmagomedow. Jednak o co chodzi z powyższym pterodaktylem? Wydaje się, że Tony’emu chodzi o byłego mistrza dwóch kategorii wagowych, Georgesa St-Pierre’a, który jakiś czas temu wyraził chęć walki w kategorii lekkiej. GSP jest wielkim fanem dinozaurów.

Jak myślicie czy zobaczymy „El Cucuy” na UFC 229?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *