News

Twitterowy konflikt McGregora z Pauliem Malignaggim rozpoczęty na nowo?!

on

Wygląda na to, że konflikt w mediach społecznościowych Conora McGregora z Pauliem Malignaggim ponownie powrócił.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku McGregor i Malignaggi przeszli od sojuszników do wrogów w ciągu kilku tygodni. Początkowo Malignaggi został wprowadzony do obozu szkoleniowego McGregora, aby pomóc mu przygotować się do debiutanckiego pojedynku bokserskiego z Mayweatherem. Po tym, jak McGregor i jego zespół zaczęli się cieszyć z domniemanego knockdowny, które Irlandczyk rzekomo zaliczył na bokserze podczas sparingu, sprawy szybko nabrały obrotu. Pięściarzowi nie spodobało się to, że Conor szczycił się rzekomym powaleniem go na deski, gdyż jak uważa Paulie, tak wcale nie było, ponieważ się poślizgnął.

Dziś konflikt dwóch Panów powrócił z inicjatywy Conora.

Czas leci, kiedy leżysz na dupie.

Oczywiście pięściarz nie pozostał temu bierny.

Koleś ma od tego czasu dwójkę dzieci i skopane dupsko, a on wciąż żyje fałszywym knockdownem, o którym wie, że nie jest prawdziwy. Conor twoje uczucia wciąż są zranione? Nie pozwól, aby twoje uczucia bolału Ty mała suko, to wciąż nasz mały sekret. Nie uciekaj od życia, kiedy uderzą w dzwon.

Tak wygląda na to, że konflikt powrócił, pytanie na jak długo. Conor McGregor, ma obecnie zaplanowaną walkę z mistrzem wagi lekkiej UFC Khabibem Nurmagomedovem na UFC 229, 6 października. 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *