One Championship

Akhmetov: ONE Championship od dawna chciało Johnsona

on

Stało się! Były mistrz wagi muszej w UFC – Demetrious Johnson oficjalnie stał się zawodnikiem organizacji ONE Championship.

Szybko zwróciło to uwagę osób związanych z azjatycką federacją. Chęć zmierzenia się z „Mighty Mousem” wyraził Kairat Akhmedov. Przy okazji na Instagramie zdradził interesującą ciekawostkę…

View this post on Instagram

Сегодня вышла новость, что бывший чемпион UFC и один из лучших бойцов в истории ММА Димитриус Джонсон возможно перейдёт в ONE Championship. Об этом плане президент ONE говорил мне еще в январе. Этот переход будет означать что UFC упразднит наилегчайшую весовую категорию. Я бы хотел быть первым бойцом ONE, кто поприветствует могучего мышонка в моей организации. Для меня будет честью разделить клетку и помериться силами с таким великим чемпионом. Прошу рукводство ONE Championship организовать этот бой. @onechampionship @yodchatri @tigermuaythai @sayatus @bukaboxing_kz @olymp.kz @tiger__brand @gamersparadise.camp

A post shared by Kairat QAZAQ Akhmetov (@kairat__akhmetov) on

Dziś pojawiła się informacja, że były mistrz UFC i jeden z najlepszych zawodników w historii MMA – Demetrious Johnson zawita w ONE Championship. Prezydent organizacji – Chatri Sityodtong powiedział mi o takich planach już w styczniu. To oznacza, że w UFC zniknie jedna kategoria wagowa. Chciałbym być pierwszy, który powitałby „Mighty Mouse’a” w organizacji. To byłby zaszczyt dzielić klatkę z kimś takim. Proszę ONE Championship o zorganizowanie tej walki.

– napisał Akhmedov na Instagramie.

Wygląda na to, że ONE Championship już od dłuższego czasu monitorowała sytuację Demetriousa Johnsona. Jak myślicie – „Might Mouse” zdominuje singapurską organizację, tak jak UFC?

źródło: BJPenn.com

About Kamil Gieroba

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *