Polska

Daniel Skibiński o treningach w ATT: Chciałbym tam jak najczęściej latać

on

Jeden z przyjaciół Mateusza Gamrota i zawodnik Ankos MMA Poznań, Daniel Skibiński, nie tak dawno gościł w American Top Team, gdzie przez 2 tygodnie miał szansę tam trenować.

W wywiadzie dla Ringside TV „Skiba” podzielił się swoimi wrażeniami z wyjazdu na Florydę i treningów w jednym z najlepszych klubów MMA na świecie.

Jeśli chodzi o sam aspekt treningowy to rewelacja, jeśli chodzi o wyposażenie sali, trenerów i sparingpartnerów to wysoki poziom. Dzięki temu też można porównać swój poziom na tle takich zawodników jak zawodnicy UFC, np. Masvidal, Thiago Alves czy też inni z mojej kategorii.

Tam jest masa dobrych, personalnych trenerów,  z którymi też można było indywidualnie potrenować, także jeśli chodzi o aspekt treningowy to jak najbardziej można to dać na plus. Jednak wiadomo, że tam jest kawał drogi i sama aklimatyzacja to takie kilka dni rozkojarzenia, ale jak najbardziej jestem zadowolony i chciałbym jak najczęściej latać, na razie do ATT ale kiedyś także do innych klubów.

Daniel został także zapytany o to, czy miało to dla niego znaczenie, że na macie w American Top Team byli także inni Polacy.

Oczywiście, że tak. Byliśmy tam taką paczką. Chłopacy plus Aśka i Marcin Held, razem spędzaliśmy czas, nie tylko na treningach. To było dodatkowym plusem, pomagało w łatwiejszej aklimatyzacji, jakoś tam dołączenia do grupy trenujących tam osób.

źródło: RingsideTV

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *