Polska

Dricus Du Plessis zabiera głos po utracie pasa KSW: Wrócę bardziej spektakularny

on

Na minionej gali KSW 45 Dricus Du Plessis utracił pas wagi średniej.

Afrykanie przegrał przed czasem z Roberto Soldiciem, któremu odebrał pas w kwietniu.

Teraz Dricus zabrał głos na temat walki w mediach społecznościowych.

🇵🇱Gdy dojdziesz do tak wysokiego poziomu rywalizacji – każdy najmniejszy błąd robi różnicę. W sobotę ja taki popełniłem i stało się, jak się stało.

 

Chciałbym podziękować Jezusowi Chrystusowi za to, że jestem zdrowy i za to, że obdarzył mnie świetnymi ludzi w teamie. Chciałbym podziękować Roberto – nie ma żadnych wymówek. Miałem świetny obóz, czułem się świetnie, wiedziałem, że jestem gotowy. Roberto okazał się tej nocy lepszym fighterem. Gratulacje.

 

Chciałbym podziękować federacji KSW za szansę jaką mi dano. To prawdziwy zaszczyt walczyć na tak świetnych wydarzeniach. Chciałbym także podziękować moim fanom z RPA, których wsparcie czułem w klatce. Z resztą tak jak tych w Polsce. Naprawdę to doceniam, jesteście wielcy!

 

Sumując – dziękuję wszystkim, którzy chociaż w najmniejszym stopniu przyczynili się do tego, gdzie jestem. Rodzinie, Teamowi, sponsorom, kibicom i hejterom. Udowodnię, że był to wypadek przy pracy. Wrócę w jeszcze lepszej formie. Wrócę szybszy, lepszy i bardziej spektakularny.

 

#stillknocks #thankyou #preparetobeamazed #illbebackstrongerthanever

– napisał.

Jak myślicie kto może być kolejnym rywalem byłego już mistrza w KSW? Czy w przyszłości zobaczymy trylogię z Roberto?

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *