Polska

Joanna Jędrzejczyk „Kobietą mafii”?

on

Joanna Jędrzejczyk zagra w drugiej części filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi. O udziale w tym przedsięwzięciu poinformowała na Instagramie.

Była mistrzyni UFC w wadze słomkowej nie boi się kamery. Mogliśmy ją obserwować m.in w programie „Agent – Gwiazdy”.

View this post on Instagram

🇵🇱. Będę aktorką!💁🏻‍♀️ To co?🙋🏻‍♀️ Widzimy się w drugiej części „Kobiet Mafii” @patryk_vega_official ?🎞😊 Będę miała okazję grać u boku @kasiawarnke i tym samym uczyć się od najlepszych.😍 Duże wyzwanie przede mną, ale bardzo się cieszę z nowych możliwości rozwojowych.🤩 Świat należy do odważnych.👊🏼 Który film Patryka zrobił na Was największe wrażenie?🤔 🇺🇸. I’m gonna be an actress!!!💁🏻‍♀️ Are you gonna watch „Women of Mafia 2” by @patryk_vega_official ?🙋🏻‍♀️ I’m gonna co-star @kasiawarnke and learn from the best.😍 It’s a huge challange, but I’m super excited about the new possibilities.🤩 The world belongs to the brave.👊🏼 Which of Patryk Vega’s movies has impressed you the most?🤔 🎞 @patryk_vega_official 💃🏻 @kasiawarnke 👸🏻#joannajedrzejczyk #JJ #JJActress #KasiaWarnke #actress #movie #KobietyMafii #polishmovie

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

Joanna Jędrzejczyk to wielokrotna mistrzyni świata w Muay-Thai oraz była mistrzyni UFC. W swojej karierze pokonała takie zawodniczki jak Claudia Gadelha (dwukrotnie), Carla Esparza, Jessica Andrade oraz Karolina Kowalkiewicz. Dwukrotnie ulegała Rose Namajunas, tracąc przy okazji pas mistrzowski.

Czy Waszym zdaniem Joasia powinna skupić się na karierze zawodniczki MMA czy dobrze robi od czasu do czasu udzielając się w show-biznesie?

About Piotr Górski

Fan ACB, FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *