Polska

Okiem fana: Cygański korowód PLMMA

on

Debiut w telewizji TV Puls gali PLMMA 72 w Łomiankach miał być czymś nowym dla tej federacji. Zapowiadanym od wielu miesięcy wielkim bum, czymś co miało eksplodować i dać dużo frajdy hardcorowym fanom MMA.
Czy tak było ? Moim zdaniem ciężko nazwać to profesjonalną ligą MMA, skoro KSW co chwilę dostaje nazwę cyrku, to ja śmiało wczorajszą galę mogę nazwać Cygańskim Korowodem. To w jaki sposób galę prowadził Irek z Persila woła o pomstę do nieba, bardzo delikatne określenie konferansjera tego eventu. No cóż można by było na to przymknąć oko gdyby walki stały na wysokim poziomie, niestety i tego też troszkę brakowało. Na temat walki Trybsona nie ma za dużo co pisać, rywal mało wymagający, a podniecenie po zwycięstwie i robienie z niego super gwiazdy rodem Conora z UFC zostawiam już wam do oceny. Zawiódł mnie trochę Marcin Naruszczka, spodziewałem się dużo więcej po tym zawodniku no ale cóż jaka gala takie show. To jednak największym problemem nie jest , zastanawia mnie czy głównymi bohaterami gali w Łomiankach mieli być zawodnicy czy bohaterowie reality showy „Warsaw Shore” ? Jeśli PLMMA idzie tą drogą by w taki sposób promować swoje eventy i zapraszać takie tuzy sportu jak Tomasz Niecik i Ekipa z Warszawy to Mirek oraz co niektórzy z tej federacji powinni się głęboko zastanowić i pomyśleć dwa razy za nim zaczną komentować poczynania innych , w tym głównie federacji KSW Martina Lewandowskiego i Maćka Kawulskiego. Zaczynam już się obawiać przyszłych eventów PLMMA bo gdy to tego całego korowodu dołączy Marcin Najman i jeszcze parę innych „ananasków” to pytanien zasadniczym będzie czy telewizja Puls dźwignie taki ciężar i będzie chciała w przyszłości transmitować to jakże „wspaniałe” wydarzenie. Wiara jednak czyni cuda i oby pan Mirek poszedł po rozum do głowy i w przyszłości skupił się na wydarzeniu czysto sportowym niż zapraszaniu osób, które z tym sportem nic wspólnego nie mają, a i do promocji MMA też im bardzo daleko !!

Ze sportowym pozdrowieniem !

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *