KSW

Puncher Extra Time z udziałem Dricusa Du Plessisa i Macieja Kawulskiego dziś w Polsacie Sport!

on

Już dziś kolejny odcinek programu Puncher Extra Time.

Przed fanami zarówno MMA jak i boksu niezwykle ciekawy weekend. W sobotę najpierw fani mieszanych sztuk walki skupią swój wzrok na Wembley Arena. Tam odbędzie się gala KSW 45, podczas której odbędą się dwie walki mistrzowskie. W pojedynku o pas kategorii ciężkiej Karol Bedorf (15-3, 5 KO, 4 SUB) zmierzy się z obecnym czempionem Philipem de Friesem (15-6, 1 NC, 2 KO, 11 SUB). O mistrzostwo dywizji półśredniej Roberto Soldic (13-3, 11 KO, 1 SUB) będzie chciał zrewanżować się Dricusowi Du Plessisowi (12-1, 4 KO, 8 SUB). Ten drugi razem z współwłaścicielem KSW, Maciejem Kawulskim będą pierwszymi gośćmi Artura Łukaszewskiego oraz Łukasza Jurkowskiego.

W nocy z soboty na niedzielę emocji związanych z MMA ciąg dalszy. W Las Vegas dojdzie do najbardziej wyczekiwanej gali roku. Podczas UFC 229 Khabib Nurmagomedov (26-0, 8 KO, 8 SUB) w pierwszej obronie pasa kategorii lekkiej zmierzy się z Conorem McGregorem (21-3, 18 KO, 1 SUB). Będzie to pojedynek, na który od długiego czasu czekają fani MMA. W tej części w studiu pojawi się menedżer wielu polskich gwiazd mieszanych sztuk walki, Paweł Kowalik.

Transmisja magazynu Puncher Extra Time od godziny 22.00 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport.

 

źródło:polsatsport.pl

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *