KSW

Wrzosek: To szansa, by potrenować pod okiem najlepszych trenerów

on

W dniach 26 sierpnia – 1 września w Kompleksie Wypoczynkowym Kołatka w Borach Zielonogórskich odbędzie się specjalny obóz treningowy fanów z warsztatem treningowym.

Jednym z trenerów będzie zawodnik KSW – Marcin Wrzosek. W rozmowie z „Onetem” opowiedział o tym co może czekać osoby, które pojawią się na obozie.

To szansa, by potrenować pod okiem najlepszych trenerów i zawodników KSW. To jeden z najwyższych poziomów w Europie. Dajemy szansę sprawdzenia swoich umiejętności i podniesienia ich – zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Ten obóz to idealne miejsce dla tych, którzy marzą, by w przyszłości znaleźć się w KSW. Będzie też okazja do sprawdzenia się z ludźmi z całego kraju, bo myślę, że na obóz przyjedzie sporo osób. Jeśli ktoś nie miał zbyt wiele do czynienia ze sztukami walki wcześniej, to teraz będzie mógł wejść w ten świat. W Polsce ten ruch dopiero się rozwija, więc jest sporo osób, które po prostu nie potrafią uczyć MMA. My dajemy szansę, by podpatrzeć, jak wygląda trening pod okiem naprawdę profesjonalnej kadry. Każdy znajdzie coś dla siebie.

– powiedział Wrzosek.

Mamy taki zamysł, by przyjeżdżały do nas osoby powyżej 18. roku życia, ale myślę, że jeśli nastoletni zawodnik przedstawi zgodę rodziców, to nie będziemy robić mu problemów. Jeden z treningów będzie biegowy dla wszystkich, potem po dwa – dla początkujących i zaawansowanych. Wiadomo, że początkujących zawodników nie można od razu puścić na siebie, bo nie chcemy, żeby ktoś zrobił sobie krzywdę. W grupie zaawansowanej będzie już więcej wstawek z walkami.

– dodaje.

About Kamil Gieroba

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *