Invicta

Agnieszka Niedźwiedź nie jest zadowolona z niechęci mistrzyń kategorii muszej do walki z Valentiną Shevchenko

on

Zawodniczka Invicty Agnieszka Niedźwiedź jest zdenerwowana postawą Jennifer Mai i Nicco Montano, które chcą uniknąć walki z Valentiną Shevchenko.

Jak wiadomo Valentina w sobotę na galu UFC w Belem stoczy swoją debiutancką walkę w kategorii muszej z Priscilą Cachoeirą, jednak to nie z nią pierwotnie miała się zmierzyć. „Bullet” niedawno opowiedziała, że powodem, dla którego zaakceptowała tę walkę, jest to, że dwie mistrzynie walkę z nią odrzuciły. Mistrzyni Invicta FC, Jennifer Maia, publicznie przyznała, że ​​odrzuciła okazję do walki z Shevchenko. W międzyczasie pierwsza mistrzyni wagi muszej UFC, Nicco Montano, oświadczyła, że wierzy, iż to Sijara Eubanks zasługuje najpierw na walkę o pas a nie była pretendentka do pasa wagi koguciej.

Tym faktem nie jest zadowolona właśnie Aga, która postanowiła podzielić się swoimi odczuciami na twitterze.

Nie możesz być mistrzem i numerem 1 jeśli unikasz walk. Mój czas nadejdzie i pokonam je wszystkie jedną po drugiej.

Na tego tweeta odpowiedział pewien użytkownik, czy to ma oznaczać wyzwanie rzucone Valentinie.

Nie wiem tak naprawdę kim ona jest i nigdy nie widziałam jej walk. Sądzę, że jest elitarnym sportowcem. Jeśli tak, to chciałabym z nią walczyć. Ale chodzi o to, że mistrzowie powinni stanąć do walk z najlepszymi przeciwnikami, albo ich pasy są bezwartościowe.

Użytkownik następnie wyjaśnił Agnieszce kim jest Shevchenko oraz zapytał czy odnosi się tylko do Valentiny czy także do Nunes, na co odpowiedziała Aga.

Przeczytaj proszę ten artykuł. Naprawdę nie znam zawodniczek, nazwisk czy MMA ogólnie. Przeczytałam po prostu, że te osoby, które posiadają pasy, unikają ciężkich walk. To nie jest fajne i tyle.

Czy myślisz, że jesteśmy dwiema najlepszymi muszymi bez tytułów mistrzowskich?

 

Tutaj link do artykułu, do którego odwołuje się Aga.

Czy zgadzacie się ze słowami Agi? Czy jest też szansa, że zobaczymy naszą Rodaczkę w walce z Valentiną jeszcze w tym roku?

 

źródło: wmmarankings

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *