KSW

Borys Mańkowski vs. Bruce Souto na gali KSW46!

on

Według oficjalnych informacji jakie podała federacja KSW, do klatki wraca były mistrz wagi półśredniej – Borys Mańkowski! A jego rywalem będzie 29 letni Brazylijczyk Bruce Souto.

Borys Mańkowski(19-7) wróci do klatki KSW po przegranej walce o pas w 2017 roku z Roberto Soldiciem, rok przerwy spowodowany był kontuzją Borysa, zmagał się on z zerwanym więzadłem stopy, co doprowadziło go do operacji. Od blisko miesiąca „Diabeł Tasmański” trenuje na Florydzie w klubie American Top Team. Borys jest bardzo zdeterminowany by znowu wejść na zwycięską ścieżkę.

Bruce Souto(12-3) to mocny rywal z Brazylii który z 12 wygranych pojedynków 6 kończył przed czasem, jest zawodnikiem wszechstronnym posiadającym czarny pas brazylijskiego jiu jitsu. Obecnie jest na fali 6 zwycięstw, a jego ostatnia walka odbyła się pod skrzydłami federacji ACB.

Fani Borysa z niecierpliwością czekają na jego powrót, zapowiada się kolejne bardzo mocne starcie na gali KSW 46 w Gliwicach!

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *