Świat

Brock Lesnar wraca do UFC?

on

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że po raz kolejny w octagonie zobaczymy Brocka Lesnara. Ostatnio UFC ma problemy ze sprzedażą PPV, a gwiazda amerykańskiego wrestlingu mogłaby znacznie podnieść zainteresowanie amerykańskiej publiki.

Popularny zapaśnik ostatni raz walczył na UFC, kiedy to na punkty pokonał Marka Hunta. Walka jednak później została zmieniona na No Contest, z powodu naruszenia polityki antydopingowej USADA przez Lesnara. 40-letni zawodnik spotkał się z Daną Whitem, i rozmawiali o potencjalnym powrocie Brocka do UFC. Jakiś czas temu wyzwanie Lesnarowi rzucił Jon Jones, który także ma problemy z USADA. W przypadku Jonesa wszystko wyjaśni się 27 lutego.

W przypadku słabej oglądalności ostatnich eventów UFC, bardzo prawdopodobną opcją jest walka Lesnara z Jonesem. Ten pojedynek z pewnością przyciągnąłby miliony fanów na świecie przed telewizory. Przy nieobecności Conora McGragora, takie starcie wydaje się najbardziej możliwe do zrobienia przez amerykańskiego giganta MMA.

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *